Magnetické zdobení nehtů

Magnetické zdobení nehtů, aneb nebojte se okusit něco nového!

Všechno staré vás jednou za čas omrzí. Pokud jste pravidelnými návštěvnicemi kosmetických salonů a umělé nehty pro vás nejsou ničím netypickým, jistě máte za sebou i celou řadu experimentů, co se zdobení nehtů týče. Francouzská manikůra je sice stále považována za jakousi stálici ve variantách nehtové kosmetiky, ale pokud si ji necháte udělat několik měsíců po sobě, její elegantní vzhled a jednoduchost, ve které se skrývá krása, se vám zkrátka přestane líbit ať chcete nebo ne. Nic se nemění ani v případě jednobarevného zdobení, které se těší velké oblibě, ale za čas vám tento styl přijde nudný, nezábavný a neživý. 

Vše pro zdobehní nehtů >>

Už jste slyšely o magnetickém zdobení nehtů?

Pokud i vás stále stejné zdobení vašich nehtů omrzelo a zatoužili jste po změně, která by vám do života vnesla opět něco nového, vsaďte na novinku, jež si získává srdce stále více žen. Řeč je o magnetickém zdobení nehtů, jež přináší revoluci v nehtové kosmetice. Věřte nebo ne, ale je to velice snadné. Jakmile jednou vyzkoušíte, jistě začnete zastávat názor, že je to obdobné jako klasické lakování nehtů, což nepředstavuje nijak zvlášť složitý úkol, byť vyžaduje špetku zručnosti. Originální vzory vás dokážou nadchnout již na první pohled, upoutají pozornost nejen vás, ale i vašeho okolí. Vše, co je k tomu potřeba, jsou speciální laky a magnetická zdobička. Zbytek již zůstává na unikátním patentu.

nehty

Kouzlo během pár vteřin!

K magnetickému zdobení nehtů se používá buďto lak, ale je možné povolat si na pomoc gel. Ať už se rozhodnete pro to, či ono, obě varianty v sobě obsahuje unikátní patentované kovové pigmenty. Nebojte se, nejedná se o nic nebezpečného či zdraví škodlivého, proto se této novince nemusíte vyhýbat obloukem. Jinak řečeno, jakmile se na nehty nanese barevná vrstva laku či gelu, nehty se následně vloží pod upravený magnet a následně stačí jen pár sekund počkat, než bude dílo hotovo. Ano, takhle rychlé to je! Na výsledném reliéfu se podílí typ magnetu.

magneticke-zdobeni

Gel nebo lak, aneb pro co se rozhodnout?

Zaujala vás varianta magnetického lakování nehtů a nyní přemýšlíte, zda sáhnout po gelu, či radši dát přednost laku? Ve skutečnosti moc na výběr nemáte. Proč? Pro domácí použití, kdy se do úpravy vašich nehtů pustíte na vlastní pěst, se mohou použít jen magnetické laky. Co se nanášení týče, nečekejte nic složitého a nehty si nalakujte tak, jak jste zvyklé od klasických laků na nehty. Kromě tohoto laku potřebujete jen zdobící magnet s nastavenou šablonou a to je vše, nic víc, nic miň. Gelová varianta je určena do profesionálních nehtových studií, kdy se jejich nanášení od klasických gelů v ničem neliší. 

Modeláž nehtů>>         UV Gely>>          Gel-laky>>         Laky na nehty>>         Zdobení nehtů>> 

nehty